Skip to main content

Sháníte super dresy s vlastním potiskem? Tak to jste u nás správně! Pojďme si v pár krocích vysvětlit, jak se u nás dresy na zakázku vytváří.

Naše značka Marky si zakládá na jednoduchosti , rychlosti a kvalitě a to se odráží i v celém procesu výroby dresů.

Tak pěkně od začátku. 🙂

V prvním kroku si z našich stránek vyberte sport o který máte zájem.

Střihy děláme od zákládních až po profi, kde klademe důraz na každý detail. Inspirovali jsme si při našich cestách do zahraničí světovými týmy a výsledek opravdu stojí za to! Nebojte se vyzkoušet něco nového, dresy opravdu skvěle padnou, na první pohled si je oblíbíte a budete je nosit s hrdostí na Vašich zápasech.

Límců je na výběr celá řada, pokud chcete dresy ozvláštnit, pak Vám rádi poradíme ty, které zaujmou svým nevšedním provedením. Tam už záleží na Vašem týmu, jestli chcete nějakou tu korunu investovat pro lepší výsledek.

Všechny naše materály jsou funkční, lehké a příjemné na tělo. Zároveň jsou odolné, vydrží velkou zátěž i časté praní.

A teď to nejdůležitější – design Vašich nových dresů! Zakládáme si na rychlé komunikaci a ochotě vyjít co nejlépe všem Vašim požadavkům. Celý proces je opravdu jednoduchý, tak aby to pro Vás bylo beze stresu. Buď si tedy můžete vybrat z našich šablon na stránkách a nebo jestli máte svou konkrétní představu, tak se na nás neváhejte obrátit s fotkou a my už se postaráme o dokonalý výsledek.

V dalším kroku jen zašlete Vaše loga (nejlépe v PDF), čísla, jména a velikosti a zbytek už zajistíme my. Grafický návrh a i jeho menší úpravy jsou zdarma! Spolu s ním Vám pak do emailu přijdou velikostní tabulky, vyrábíme jak pro ty uplně nejmenší , tak až po větši velikosti. Nejdůležitější je pro nás spokojený zákázník a to nás odlišuje od konkurence, kde různé úpravy návrhu a další službybývají zpoplatněné.

Z naší dílny odchází parádní dresy a Vy už se pak můžete těšit na balíček a reakce spoluhráčů!

Zkuste nám napsat nebo zavolat a přesvědčte se sami 🙂

Vaše Marky