Fotbalové funkční prádlo
na míru

Pohodlí, které si váš tým zamiluje

Kompresní funkční prádlo vyrábíme ve třech variantách, které se liší potiskem – bez potisku, částečně potištěné a plně potištěné. Co se týče materiálu, naše látka Elastic Pro je naprostou špičkou mezi funkčními látkami a je ideální volbou právě pro fotbalové funkční prádlo. Lehká, vysoce pružná, příjemná na dotek, se vynikajícím odvodem potu od těla a se skvělými termoregulačními vlastnostmi. Funkční prádlo od MARKY Sportu je inspirováno TOP modely předních světových výrobců.

Naší prioritou je skvělý design, oblečení MARKY musí vždy vypadat skvěle! Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni na vaše oblečení vytisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů, apod. Cena navíc zůstává vždy stejná.

Rádi vám poradíme také s výběrem správných velikostí, zpracujeme individuální cenovou nabídku a grafický návrh podle vašich představ. Nezapomeňte funkční fotbalové prádlo sladit také s vašimi dresy nebo třeba týmovými ručníky! Minimální objednávka fotbalového funkčního prádla je 10 ks.

Střihy

(ceny bez DPH)

SET BASIC
650,- Kč

Fotbalový set v černé barvě bez potisku. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET STANDARD
800,- Kč

Set na fotbal s částečným potiskem (přední a zadní díl trika, přední a zadní část kalhot). Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET PROFI
990,- Kč

Fotbalový set s kompletním plnobarevným potiskem. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

Materiály a šití

ELASTIC PRO

Pružná látka o gramáži 175 g, která perfektně obepíná tělo, odvádí pot směrem od pokožky a má skvělé termoregulační vlastnosti. Látka je složená z 90 % polyesteru a 10 % lycry. Má nezaměnitelně hladký povrch s matným efektem.

ZARUČUJEME PERFEKTNÍ VÝSLEDEK A KRÁSNÉ DRESY S POTISKEM, DÍKY KTERÝM ZABODUJETE

Ať hrajete ligu nebo jen pro radost, buďte tým s nejkrásnějšími dresy. Tým, kterému všichni fandí!

Fotbalový tám v dresech Marky Sport
Muži a ženy stojí u branky v dresech s míčem
Fotbalový tám v dresech Marky Sport

Nezávazná poptávka