Týmové kraťasy
s vlastním potiskem na zakázku

Sjednoťte tým i mimo hřiště!

Oblečte svůj manšaft do týmových kraťasů, které ho sjednotí i při cestě na zápas nebo při zapíjení vítězství! Týmové kraťasy s vlastním potiskem můžete objednávat od 10 kusů a doplnit sladěnými tričky či mikinami na míru. Vysoká kvalita a profesionální zpracování jsou naší vizitkou.

Proč kraťasy od MARKY sport?

Praktický a pohodlný střih

Týmové kraťasy s vlastním potiskem vyrábíme v klasickém pohodlném střihu, který je zároveň plně funkční.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – týmové kraťasy s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Dvě fotbalistky v dresech s potiskem

Top materiál

Pro týmové kraťasy vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Veškerý materiál je plně funkční, velmi příjemný na dotek a maximálně pohodlný.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce týmových kraťasů vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

Střihy

(ceny jsou uvedené bez DPH)

KRAŤASY

450,- Kč

Pohodlné sportovní teplákové kraťasy klasického střihu.

Materiály

(Výběr materiálu nemá vliv na cenu)

TEAM 200

Funkční zateplená látka o gramáži 200 g vyrobené ze 100% polyesteru s mírně lesklým efektem a hladkým povrchem.

6 kroků k novým kraťasům

Jen samá NEJ! Kvalita dresů, výjimečně vstřícná a rychlá komunikace, obrovská pomoc s designem a rychlé dodání - objednáno 3.1 a 19.1 už jsme měli dresy u sebe. Moc děkujeme a jen doporučujeme!

Radek GadasHodkovice

Nezávazná poptávka