Týmové funkční prádlo
s vlastním potiskem

Pohodlí a styl do posledního detailu

Kompresní funkční prádlo vyrábíme ve třech variantách, které se liší potiskem  – bez potisku, částečně potištěné a plně potištěné. Jako materiál jsme zvolili látku Elastic Pro, která je naprostou špičkou mezi funkčními látkami. Je lehká, vysoce pružná, příjemná na dotek, se skvělým odvodem potu od těla a s dokonalými termoregulačními vlastnostmi.

Skvělý design funkčního prádla je naší prioritou. Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni vaše sportovní oblečení potisknout jakoukoliv barvou a vzorem či jmény, čísly a logy sponzorů. Cena zůstává stejná, ať už si zvolíte jakýkoliv potisk. Nabízíme unisex střih, dostupný v senior i junior velikostech. Trika a trenky lze zakoupit také zvlášť.

Neváhejte se na nás obrátit s výběrem vhodných velikostí, zpracování cenové poptávky či grafického návrhu na přání. Minimální objednávka funkčního prádla je 10 ks.

Střihy

(ceny jsou uvedené bez DPH)

SET BASIC
650,- Kč

Funkční komplet v černé barvě bez potisku. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET STANDART
800,- Kč

Funkční komplet s částečným potiskem (přední a zadní díl trika, přední a zadní část kalhot). Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET PROFI
990,- Kč

Funkční komplet s kompletním plnobarevným potiskem. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

Materiály

(Výběr materiálu nemá vliv na cenu)

ELASTIC PRO

Funkční prádlo vyrábíme z pružné látky o gramáži 175 g, která perfektně obepíná tělo, odvádí pot směrem od pokožky a má skvělé termoregulační vlastnosti. Složení látky je 90 % polyesteru a 10 % lycry. Látka má hladký povrch s matným efektem.

Nezávazná poptávka