Florbalové funkční prádlo
na míru

Váš tým si zaslouží pohodlí!

Kompresní funkční florbalové prádlo nabízíme ve třech variantách, které se liší potiskem – bez potisku, částečně potištěné a plně potištěné. Funkční prádlo na florbal vyrábíme z kvalitní látky Elastic Pro, která je naprostou špičkou mezi funkčními látkami. Lehká, vysoce pružná, příjemná na dotek, se skvělým odvodem potu od těla a s dokonalými termoregulačními vlastnostmi.

Naší prioritou při výrobě florbalového funkčního prádla je skvělý design a precizní zpracování– oblečení od MARKY Sportu musí vždy vypadat skvěle! Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni na vaše sportovní oblečení natisknout jakoukoliv barvu, vzor či jména, čísla a loga sponzorů. Cena navíc zůstává vždy stejná.

Rádi vám poradíme s výběrem správných velikostí, zpracujeme individuální cenovou nabídku a grafický návrh podle vašich představ. Minimální objednávka funkčního florbalového prádla je 10 ks.

Střihy

(ceny bez DPH)

SET BASIC
650,- Kč

Set v funkčního prádla na florbal v černé barvě bez potisku. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET STANDARD
800,- Kč

Set na florbal s částečným potiskem (přední a zadní díl trika, předek a zadek kalhot). Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET PROFI
990,- Kč

Set funkčního florbalového prádla s kompletním plnobarevným potiskem. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

Materiály a šití

ELASTIC PRO

Pružná  funkční látka o gramáži 175 g, která perfektně obepíná tělo, odvádí pot směrem od pokožky a má vynikající termoregulační vlastnosti. Složení 90% polyester + 10% lycra. Látka má hladký povrch s matným efektem.

ZARUČUJEME PERFEKTNÍ VÝSLEDEK A KRÁSNÉ DRESY, DÍKY KTERÝM ZABODUJETE

Ať hrajete extraligu nebo jen na rybníku, buďte tým s nejkrásnějšími dresy v lize. Tým, kterému všichni fandí!

Červený dres s potiskem na hráči
Hokejista v hokejovém žlutém dresu s potiskem

Nezávazná poptávka