Ahoj, jsem Marky!

A miluju sport. Pohltil mě, i když jsem začala sportovat až okolo dvaceti let (nikdy závodně).

Na první lekci badmintonu jsem málem vyplivla plíce. Zkusila jsem i běh, fitness, volejbal, inline brusle…

… až jsem našla svou pravou sportovní lásku: box. Ano, ten klasický, v ringu, s rukavicemi a v helmě, proti soupeřům z masa a kostí.

I cesta ke sportovním dresům připomínala mé sportovní začátky – našlo si mě to samo. Prostě jsem najednou ten „střelený“ nápad měla v hlavě.

A hned se do něj zamilovala.

hokejový dres s potiskem markysport
hokejový dres s potiskem markysport

Pustila jsem se do toho bez zkušeností, bez týmu, dokonce bez tiskárny i šicího stroje (ten bych tehdy neuměla ani rozběhnout), zato s odhodláním a vírou v to, v čem jsem odjakživa dobrá: v grafiku a design.

Zbývalo jen sehnat prostory, šikovné zaměstnance od techniků přes švadleny, peníze na vybavení (naše tiskárny Epson jsou na trhu špička) a další „maličkosti“.

Já sama udělala snad každý omyl, který si představíte. Tak třeba jsem za těžké peníze koupila šicí stroj, který šije stehy, které jsou naprosto dokonalé…

… pokud vyrábíte autopotahy.

Pokud jste někdy rozjížděli vlastní podnikání, znáte to sami: depresi střídá euforie, jednou jste nahoře, jednou dole… a možná tam i chvíli zůstanete. Finance se tenčí. Síly docházejí. Zákazníci se nehrnou.

Střih.

Ustáli jsme to (uff!). A sportovci si nás našli. Od čistokrevných amatérů až po slavné profíky. Dnes už dresy i další sportovní oblečení vyrábíme kompletně na vlastní technice. Díky super sehranému týmu kvalitních lidí od švadlen přes grafiky až třeba po střihače říkám upřímně: jsem hrdá na každý výrobek, který z naší dílny odejde.

Fotbalový tým v dresech Marky Sport na mostě
tomáš rosický a ručník s potiskem

Možná to už brzy poznáte sami, až obléknete výsledek řemeslného šití z kvalitních materiálů, s dobře padnoucími střihy a originálních designech.

Dík, že jste dočetli až sem.

Už teď se těším na váš telefonát nebo e-mail! 😉

Vaše Marky