Volejbalové funkční prádlo
na míru

Bezkonkurenční pohodlí pro váš volejbalový tým

Kompresní funkční volejbalové prádlo v MARKY Sportu vyrábíme ve třech variantách lišících se mírou potisku bez potisku, částečně potištěné a plně potištěné. Funkční prádlo na volejbal vyrábíme z látky Elastic Pro, která je naprostou špičkou mezi funkčními látkami. Jedná se o lehkou, vysoce pružnou a na dotek příjemnou látku se skvělým odvodem potu od těla a s bezkonkurenčními termoregulačními vlastnostmi.

Potrpíme si na skvělém designu sportovního oblečení. Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni funkční prádlo potisknout jakoukoliv barvou či vzorem, jmény, čísly nebo logy sponzorů. To vše stejnou cenu.

Rádi vám poradíme také s výběrem správných velikostí, zpracujeme individuální cenovou nabídku a grafický návrh podle Vašich představ. Minimální objednávka funkčního volejbalového prádla je 10 ks.

Střihy

(ceny bez DPH)

SET BASIC
650,- Kč

Set funkčního prádla na volejbal v černé barvě bez potisku. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET STANDARD
800,- Kč

Set na volejbal s částečným potiskem (přední a zadní díl trika, přední a zadní část kalhot). Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET PROFI
990,- Kč

Set pro volejbalové hráče s kompletním plnobarevným potiskem. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

Materiály a šití

ELASTIC PRO

Pružná látka o gramáži 175 g, která perfektně obepíná tělo, dokonale odvádí pot směrem od pokožky a má skvělé termoregulační vlastnosti. Látka je složená z 90 % polyesteru a 10 % lycry. Vyniká hladkým povrchem s matným efektem.

ZARUČUJEME PERFEKTNÍ VÝSLEDEK A KRÁSNÉ DRESY, DÍKY KTERÝM ZABODUJETE

Ať hrajete extraligu nebo jen na rybníku, buďte tým s nejkrásnějšími dresy v lize. Tým, kterému všichni fandí!

Červený dres s potiskem na hráči
Hokejista v hokejovém žlutém dresu s potiskem

Nezávazná poptávka