Hokejové ribano
s potiskem na přání

Dokonale funkční ribano

Kompresní funkční prádlo vyrábíme ve třech variantách, které se liší potiskem – bez potisku, částečně potištěné a plně potištěné. Co se týče materiálu hokejových riban, naše látka Elastic Pro je naprostou špičkou mezi funkčními látkami. Lehká, vysoce pružná, příjemná na dotek, s dokonalým odvodem potu od těla a se skvělými termoregulačními vlastnostmi.

Naší prioritou je skvělý design, hokejová ribana od MARKY musí vždy vypadat skvěle! Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni na vaše ribano na hokej vytisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů, apod. Cena navíc zůstává vždy stejná.

Rádi vám poradíme také s výběrem správných velikostí, zpracujeme individuální cenovou nabídku a grafický návrh podle vašich představ. Minimální objednávka je 10 ks.

Střihy

(ceny bez DPH)

RIBANO BASIC
650,- Kč

Hokejové ribano v černé barvě bez potisku. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

RIBANO STANDARD
800,- Kč

Hokejové ribano s částečným potiskem (přední a zadní díl trika, přední a zadní část kalhot). Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

RIBANO PRO
990,- Kč

Hokejové ribano s kompletním plnobarevným potiskem. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

Materiály a šití

ELASTIC PRO

Pružná látka o gramáži 175 g, která perfektně obepíná tělo, odvádí pot směrem od pokožky a má skvělé termoregulační vlastnosti. Složení 90 % polyesteru a 10 % lycry. Látka má hladký povrch s matným efektem.

ZARUČUJEME PERFEKTNÍ VÝSLEDEK A KRÁSNÉ DRESY, DÍKY KTERÝM ZABODUJETE

Ať hrajete extraligu nebo jen na rybníku, buďte tým s nejkrásnějšími dresy v lize. Tým, kterému všichni fandí!

Červený dres s potiskem na hráči
Hokejista v hokejovém žlutém dresu s potiskem

Nezávazná poptávka