Startovní čísla
s vlastním potiskem na zakázku

Odlište svůj tým na závodě či během zápasu!

Doplňte svou sportovní výbavu startovním číslem a zamiřte s ním k vítězství! Startovní dresy s čísly s vlastním potiskem můžete objednávat od 10 kusů. Vysoká kvalita a profesionální zpracování jsou naší vizitkou.

Proč startovní čísla od MARKY sport?

Praktický a pohodlný střih

Startovní dresy s čísly vyrábíme v klasickém pohodlném střihu, který je zároveň plně funkční.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – startovní čísla s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

blank

Top materiál

Pro startovní dresy vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Veškerý materiál je plně funkční, prodyšný a maximálně pohodlný.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce startovních dresů vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

Střihy

(ceny jsou uvedené bez DPH)

STARTOVNÍ DRES

200,- Kč

Startovní dres klasického střihu bez rukávů z elastického materiálu s celoplošným sublimačním potiskem.

Materiály

(Výběr materiálu nemá vliv na cenu)

blank

ELASTIC PRO

Pružná funkční látka o gramáži 175 g tvořená 90 % polyesteru a 10 % lycry s hladkým povrchem a matným efektem. Perfektně obepíná tělo, má skvělé termoregulační vlastnosti a dokonale odvádí pot od pokožky.

 

Nezávazná poptávka