Týmové ručníky
s vlastním potiskem na zakázku

Sjednoťte tým i mimo hřiště!

Vybavte svůj manšaft týmovými ručníky, které ho sjednotí i po zápasu v šatně nebo během tréninku! Týmové ručníky a osušky s vlastním potiskem můžete objednávat od 10 kusů a doplnit třeba sladěnými vaky na míru. Vysoká kvalita a profesionální zpracování jsou naší vizitkou.

Proč týmové sportovní ručníky od MARKY sport?

2 druhy střihů

Týmové ručníky s vlastním potiskem vyrábíme ve 2 variantách střihu – klasický ručník nebo velká a praktická osuška.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – týmové ručníky s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Žena v mikině a teplákách Marky Sport s ručníkem s potiskem

Top materiál

Pro týmové ručníky vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Veškerý materiál je plně funkční, velmi příjemný na dotek a má vysokou výdrž.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce týmových ručníků vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

Výběr

(ceny jsou uvedené bez DPH)

RUČNÍK

300,- Kč

Kvalitní ručník ve velikosti 50×100 cm s jednostranným sublimačním potiskem. Ideální na tisk týmových barev, loga či fotografií.

OSUŠKA

450,- Kč

Kvalitní osuška ve velikosti 70×140 cm s jednostranným sublimačním potiskem. Lze potisknout týmovými barvami, logy sponzorů i jmény hráčů.

Materiály

Týmové ručníky vyrábíme z kvalitního froté a příjemného mikrovlákna.

tomáš rosický a ručník s potiskem

5 kroků k ručníkům s vlastním potiskem

Jen samá NEJ! Kvalita dresů, výjimečně vstřícná a rychlá komunikace, obrovská pomoc s designem a rychlé dodání - objednáno 3.1 a 19.1 už jsme měli dresy u sebe. Moc děkujeme a jen doporučujeme!

Radek GadasHodkovice

Nezávazná poptávka