Týmové tepláky
s vlastním potiskem na zakázku

Sjednoťte tým i mimo hřiště!

Oblečte svůj manšaft do týmových tepláků, které ho sjednotí i při cestě na zápas nebo při zapíjení vítězství! Týmové tepláky s vlastním potiskem můžete objednávat od 10 kusů a doplnit sladěnými tričky či mikinami na míru. Vysoká kvalita a profesionální zpracování jsou naší vizitkou. Podívejte se také na naše týmové teplákové soupravy.

Proč tepláky od MARKY sport?

Praktický a pohodlný střih

Týmové tepláky s vlastním potiskem vyrábíme v klasickém pohodlném střihu s kapsami a šňůrkou v pase, který je zároveň plně funkční

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – týmové tepláky s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Tepláky Marky Sport modré

Top materiál

Pro týmové tepláky vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Veškerý materiál je plně funkční, velmi příjemný na dotek a maximálně pohodlný.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce týmových tepláků vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

Střihy

(ceny jsou uvedené bez DPH)

TEPLÁKY

690,- Kč

Pohodlné sportovní tepláky klasického volnějšího střihu se šňůrkou v pase a kapsami.

Materiály

(Výběr materiálu nemá vliv na cenu)

TEAM 200

Funkční zateplená látka o gramáži 200 g vyrobené ze 100% polyesteru s mírně lesklým efektem a hladkým povrchem.

6 kroků k novým teplákům

Jen samá NEJ! Kvalita dresů, výjimečně vstřícná a rychlá komunikace, obrovská pomoc s designem a rychlé dodání - objednáno 3.1 a 19.1 už jsme měli dresy u sebe. Moc děkujeme a jen doporučujeme!

Radek GadasHodkovice

Nezávazná poptávka