Funkční prádlo na basket
s vlastním potiskem

Pohodlné basketbalové funkční prádlo

Kompresní basketbalové funkční prádlo vyrábíme ve třech variantách, které se liší potiskem. Vybrat si můžete mezi funkčním prádlem bez potisku, částečně potištěným a plně potištěným a sladit tak funkční prádlo s vašimi basketbalovými dresy. Naše prémiová látka Elastic Pro je naprostou špičkou mezi funkčními látkami – je lehká, vysoce pružná, příjemná na dotek, s dokonalým odvodem potu od těla a se skvělými termoregulačními vlastnostmi.

Naší prioritou je skvělý design, basketbalové funkční prádlo od MARKY musí vždy vypadat skvěle! Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni vaše sportovní oblečení potisknout jakoukoliv barvou či vzorem, jménem, číslem či logy sponzorů. Cena navíc zůstává vždy stejná.

Rádi vám poradíme také s výběrem správných velikostí, zpracujeme individuální cenovou nabídku a grafický návrh podle vašich představ. Minimální objednávka je 10 ks.

Střihy

(ceny bez DPH)

SET BASIC
650,- Kč

Set funkčního prádla na basketbal v černé barvě bez potisku. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET STANDARD
800,- Kč

Set basketbalového funkčního prádla s částečným potiskem (přední a zadní díl trika, předek a zadek kalhot). Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET PROFI
990,- Kč

Set funkčního prádla na basket s kompletním plnobarevným potiskem. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

Materiály a šití

ELASTIC PRO

Pružná látka o gramáži 175 g, která perfektně obepíná tělo, odvádí pot směrem od pokožky a má výborné termoregulační vlastnosti. Složení 90% polyester a 10% lycra. Látka má hladký povrch s matným efektem.

ZARUČUJEME PERFEKTNÍ VÝSLEDEK A KRÁSNÉ DRESY, DÍKY KTERÝM ZABODUJETE

Ať hrajete extraligu nebo jen na rybníku, buďte tým s nejkrásnějšími dresy v lize. Tým, kterému všichni fandí!

Červený dres s potiskem na hráči
Hokejista v hokejovém žlutém dresu s potiskem

Nezávazná poptávka