Týmové bundy
s vlastním potiskem na zakázku

Sjednoťte tým i mimo hřiště!

Oblečte svůj manšaft do týmových bund, které ho sjednotí i při cestě na zápas nebo při zapíjení vítězství! Týmové bundy s vlastním potiskem můžete objednávat od 10 kusů a doplnit sladěnými kraťasy či tepláky na míru. Vysoká kvalita a profesionální zpracování jsou naší vizitkou.

Proč bundy od MARKY sport?

2 druhy střihů

Týmové bundy s vlastním potiskem vyrábíme ve 2 variantách padnoucího a pohodlného střihu.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – týmové bundy s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Top materiál

Pro týmové bundy vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Veškerý materiál je plně funkční, velmi příjemný na dotek a maximálně pohodlný.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce týmových bund vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

Střihy

(ceny jsou uvedené bez DPH)

Šablona na výrobu softshell bundy
SOFTSHELL BUNDA
1900,- Kč

Pohodlná softshellová bunda na zip s kapsami v pánské, dámské nebo dětské variantě.

Šablona na výrobu softshell vesty
SOFTSHELL VESTA
1600,- Kč

Pohodlná softshellová vesta na zip s kapsami v pánské, dámské nebo dětské variantě.

6 kroků k novým bundám

Jen samá NEJ! Kvalita dresů, výjimečně vstřícná a rychlá komunikace, obrovská pomoc s designem a rychlé dodání - objednáno 3.1 a 19.1 už jsme měli dresy u sebe. Moc děkujeme a jen doporučujeme!

Radek GadasHodkovice

Nezávazná poptávka