Hokejové dresy
s vlastním potiskem na zakázku

Chcete hokejové dresy jako z NHL?

Výroba hokejových dresů s vlastním potiskem na zakázku pro hokejové týmy všech úrovní a nadšení. Hokej je výjimečný sport, který kombinuje rychlost, sílu, dovednost a týmovou spolupráci jako málokterá jiná disciplína. Hokejové dresy s vlastním potiskem umožňují vytvořit dresy přesně podle vašich představ. Kromě barev a vlastního motivu můžete vybrat také střih a materiál, ze kterého váš hokejový dres vyrobíme.

Hokejové dresy vyrábíme od 10 kusů pro hráče i fanoušky. Doplňte dresy sladěnými štulpnami a návleky na míru a vyhrávejte stylově. Vysoká kvalita a profesionální zpracování jsou naší vizitkou.

Motivujte své hráče a nechte jim vyrobit hokejové dresy s vlastním jménem, které budou hrdě nosit a reprezentovat. Podpořte vaše malé šampiony a vytvořte jim stylové dětské hokejové dresy. Podívejte se na naši kompletní nabídku dresů s vlastním potiskem pro všechny sporty.

Proč hokejové dresy od MARKY sport?

5 druhů střihů

Hokejové dresy s vlastním potiskem vyrábíme v 5 variantách střihu – od jednoduchých až po propracované top dresy, které jsou inspirovány dresy NHL. Střihy lze libovolně kombinovat s 5 druhy límců.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – hokejové dresy s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Top materiál

Pro hokejové dresy vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Všechny látky jsou plně funkční, pevné a prodyšné a při hře velmi pohodlné.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce hokejových dresů vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle Vašich představ.

Návrhy grafiky

Střihy

(ceny bez DPH)

Hokejové dresy střih standard 1

DRES STANDARD 1

570,- Kč

Klasický střih hokejového dresu.

Hokejové dresy střih standard 2

DRES STANDARD 2

600,- Kč

Klasický střih hokejového dresu s hranatým ramenním panelem.

Šablona na výrobu hokejového dresu Standard 3

DRES STANDARD 3

600,- Kč

Klasický střih hokejového dresu s kulatým ramenním panelem.

blank

DRES NHL 4

840,- Kč

Propracovaný top model hokejového dresu, inspirovaný současnými dresy NHL. Anatomický střih s větráním, zdvojeným ramenním panelem a tvarovanými rukávy

blank

DRES NHL 5

840,- Kč

Propracovaný top model hokejového dresu, inspirovaný současnými dresy NHL. Anatomický střih s větráním, zdvojeným ramenním panelem a tvarovanými rukávy

Límce

(ceny bez DPH)

V límec pro hokejové dresy

V LÍMEC

+0,- Kč

Límec diamond pro hokejové dresy

DIAMOND

+25,- Kč

U límec pro hokejové dresy

U LÍMEC

+25,- Kč

Límec NHL pro hokejové dresy

NHL

+50,- Kč

Límec lace pro hokejové dresy

LACE

+50,- Kč

Materiály a šití

(ceny bez DPH)

Ukázka materiálu Trenink 160

TRÉNINK 160

+0,- Kč

Lehká dresovina o gramáži 160 g ze 100% polyesteru. Mírně lesklý efekt s jemnou texturou. Ideální pro tréninkové dresy, inline hokej nebo hokejbal.

Ukázka materiálu Zápas 230

ZÁPAS 230

+30,- Kč

Profesionální dresovina o gramáži 230 g ze 100% polyesteru. Mírně lesklý efekt s jemnou texturou. Ideální pro zápasové dresy.

Dvojitý steh pro hokejové dresy

DVOJITÝ STEH

+50,- Kč

Zesílené, dvojitě prošité stehy zvyšují pevnost a odolnost dresů.

Vyšívání loga pro hokejové dresy

VYŠÍVÁNÍ LOGA

Individuální cena

Aplikace vyšívaného loga – poslední detail, který posune hokejové dresy na profesionální úroveň.

6 kroků k novým hokejovým dresům

Jen samá NEJ! Kvalita dresů, výjimečně vstřícná a rychlá komunikace, obrovská pomoc s designem a rychlé dodání - objednáno 3.1 a 19.1 už jsme měli dresy u sebe. Moc děkujeme a jen doporučujeme!

Radek GadasHC Hodkovice

Nezávazná poptávka