Další sporty
Americký fotbal

Na americký fotbal jsme vytvořili speciální PROFI střih, který je inspirován top modely současných dresů. Co se týče materiálu, je vytvořen ze tří různých látek, díky kterým je dres extrémně pevný, ale přitom lehký a dobře padnoucí.

Naše priorita je skvělý design, dresy Marky musí vždy vypadat skvěle! Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni na Vaše dresy vytisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů, apod. A cena zůstává vždy stejná.

Rádi vám poradíme také s výběrem správných velikostí, zpracujeme individuální cenovou nabídku a grafický návrh podle Vašich představ. Minimální objednávka je 10 ks.

Střihy

(ceny jsou uvedené bez DPH)

DRES PROFI

Profesionální dres na americký fotbal. Pružné boky dresu, zdvojená ramena a extra odolná ale prodyšná látka na trupu. Samozřejmě s dvojitým prošitím na celém dresu.

Materiály

(Výběr materiálu nemá vliv na cenu)

AIRMAX 180

Profesionální dresovina o gramáži 180g ze 100% polyesteru. Matný efekt s výraznou perforací pro lepší prodyšnost (trup dresu)

HEAVY 240

Velmi silná, mírně pružná látka o gramáži 240g. Složení je 100% polyester. Hladký vzor s matným efektem (ramena, rukávy)

Nezávazná poptávka