Funkční prádla na rugby
s vlastním potiskem

Podpora a pohodlí při hře

Kompresní funkční prádlo vyrábíme ve třech variantách, které se liší potiskem – bez potisku, částečně potištěné a plně potištěné. Funkční prádlo na rugby vyrábíme z látky Elastic Pro, která je naprostou špičkou mezi funkčními látkami. Je lehká, vysoce pružná, příjemná na dotek, se skvělým odvodem potu od těla a s dokonalými termoregulačními vlastnostmi.

Vsázíme na skvělý design, oblečení od MARKY musí vždy vypadat skvěle! Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni vaše oblečení potisknout jakoukoliv barvou, vzorem či logy sponzorů. To vše za stejnou cenu.

Rádi vám poradíme také s výběrem správných velikostí, zpracujeme individuální cenovou nabídku a grafický návrh podle vašich představ. Minimální objednávka funkčního prádla na rugby je 10 ks.

Střihy

(ceny bez DPH)

SET BASIC
650,- Kč

Set v černé barvě bez potisku. Kompresní střih a elastický materiál pro perfektní odvod potu.

SET STANDART
800,- Kč

Set s částečným potiskem (přední a zadní díl trika, přední a zadní část kalhot). Kompresní střih s elastickým materiálem pro perfektní odvod potu.

blank
SET PROFI
990,- Kč

Set s kompletním plnobarevným potiskem. Kompresní střih a elastický materiál pro perfektní odvod potu.

Materiály a šití

blank
ELASTIC PRO

Pružná látka o gramáži 175 g, která perfektně obepíná tělo, odvádí pot směrem od pokožky a má výborné termoregulační vlastnosti. Složení 90 % polyesteru a 10% lycry. Látka má hladký povrch s matným efektem.

ZARUČUJEME PERFEKTNÍ VÝSLEDEK A KRÁSNÉ DRESY, DÍKY KTERÝM ZABODUJETE

Ať hrajete extraligu nebo jen na rybníku, buďte tým s nejkrásnějšími dresy v lize. Tým, kterému všichni fandí!

Červený dres s potiskem na hráči
blank
Hokejista v hokejovém žlutém dresu s potiskem

Nezávazná poptávka