Rugby dresy
s vlastním potiskem na zakázku

Chcete dresy jako mistři?

Oblečte svůj manšaft do dresů, které ho dovedou k vítězství! Rugby dresy od 10 kusů můžete objednávat pro své hráče i fanoušky, muže, ženy i děti. Doplňte dresy sladěnými štulpnami kraťasy na míru a poražte soupeře stylově. Vysoká kvalita a profesionální zpracování jsou naší vizitkou.

Proč dresy od MARKY sport?

Propracovaný střih

Rugby dresy s vlastním potiskem vyrábíme ve speciálním Professional střihu – s hlavicovým rukávem, speciálně vykrojeným límcem a dvojitě prošitými švy.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – rugby dresy s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Návrh designu na výrobu dresů

Top materiál

Pro rugby dresy vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Všechny látky jsou plně funkční, prodyšné, pevné a odolné a při hře velmi pohodlné.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce rugby dresů vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

Návrhy grafiky

Střihy

(ceny bez DPH)

DRES PROFESSIONAL

600,- Kč

Skvěle padnoucí profesionální střih s hlavicovými rukávy, speciálně vykrojeným límcem a dvojitými švy, které zvyšují pevnost a odolnost dresu.

Materiály a šití

(ceny bez DPH)

HEAVY 240

Funkční, velmi silné a mírně pružné vlákno o gramáži 240 g vyrobené ze 100% polyesteru s matným efektem a hladkým vzorem.

6 kroků k novým dresům

Maximální spokojenost! I když jsme měli na zhotovení dresů pouze 10 dní, tak nám MARKY Sport stihl udělat grafický návrh i dresy dodat v termínu!
Dresy přišly v pořádku, s kvalitním materiálem a hlavně za super cenu!

Jan Kudla

Nezávazná poptávka