Výroba sportovních dresů
s vlastním potiskem na zakázku

Chcete dresy jako profesionálové?

Oblečte svůj tým do sportovních dresů s výrobou na zakázku, které ho dovedou k vítězství! Výrobu sportovních dresů s vlastním potiskem můžete objednávat od 10 kusů pro své hráče i fanoušky, muže, ženy i děti. Vyrobíme pro vás sportovní dresy na míru v designu, který sami navrhnete.

Proč výroba sportovních dresů s vlastním potiskem od MARKY sport?

5 druhů střihů

Vyrábíme sportovní dresy na přání ve 4-6 variantách střihu. Nabídka střihů se odvíjí od sportu, pro který je dres určen.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – vyrobené sportovní dresy s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Výroba dresů s vlastním potiskem

Top materiál

Pro výrobu sportovních dresů s vlastním potiskem vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Všechny látky jsou plně funkční, prodyšné, s QUICK-DRY technologií a při hře velmi pohodlné.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce výroby sportovních dresů s vlastním potiskem vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

6 kroků k nově vyrobeným sportovním dresům