Výroba dresů
s vlastním potiskem

Vyrobíme vám špičkové dresy pro vítěze

Výroba dresů s vlastním potiskem umožňuje jak výběr kvalitních materiálů a oblíbených střihů, tak i vytvoření jedinečného designu, který může využít týmové barvy, hlášky a jakékoli prvky reprezentující váš tým.

Výroba sportovních dresů zajišťuje, že váš tým bude nejen skvěle vypadat, ale díky maximálnímu pohodlí a odolnosti materiálů bude na hřišti podávat ty nejlepší výkony.

Kromě unikátního designu může mít každý hráč na dresu své jméno. Jednotný a reprezentativní komplet můžete doplnit i týmovými mikinami s vlastním potiskem, které můžete sladit do stejného designu.

Sportovní dresy vyrábíme od 10 kusů pro hráče i fanoušky, muže, ženy i děti.

Proč výroba dresů s vlastním potiskem od MARKY sport?

5 druhů střihů

Vyrábíme dresy s vlastním potiskem na přání ve 4-6 variantách střihu. Nabídka střihů se odvíjí od sportu, pro který je dres určen.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – vyrobené dresy s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Výroba dresů s vlastním potiskem

Top materiál

Pro výrobu dresů s vlastním potiskem vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Všechny látky jsou plně funkční, prodyšné, s QUICK-DRY technologií a při hře velmi pohodlné.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce výroby dresů s vlastním potiskem vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

6 kroků k novým dresům