Skip to main content

Jednička mezi sportovními dresy, to je právě Markysport. Mimo jiných sportů se zaměřuje také na výrobu hokejových dresů. Nezáleží na tom, jestli hrajete jen pro radost a sejdete se jednou za měsíc, nebo hrajete v profesionálním týmu a potřebujete ho reprezentovat. Hokejové dresy od Markysport budou dokonalou vizitkou nejen vás, ale celého klubu.

Vlastní týmové hokejové dresy

Hokejové dresy, které si objednáte, mohou vypadat jako dresy z NHL. Vybrat si můžete z několik druhů střihů, od jednoduchých pro propracovanější, aby vydrželi i nápor v dlouhém zápase. Ke střihu si navíc vyberete jeden z pěti druhu límců, přesně podle toho, jaký vám vyhovuje. Samozřejmostí jsou kvalitní látky od evropského výrobce, které jsou pevné, pohodlné a vydrží nápor, který do zápasu vložíte.

Vše doladí podle vašich představ, snaží se vyhovět zákazníkům ve všech směrech. Pokud nejste profíci, ale i tak chcete dobře vypadat, můžete si vybrat lehkou dresovinu, která je tenká a hodí se právě na tréninky. Profesionální materiál je vhodný pro ostré zápasy, látka má jemnou strukturu. Problém není ani našití vlastního loga – zde záleží na velikosti a náročnosti, od toho se odvíjí cena. Připlatit si můžete za dvojitě prošité stehy, které zaručí, že dres vydrží mnohem déle.

Co se týče grafiky, i tady se můžete řídit podle vaší kreativity. Pokud ale nemáte vlastní představu, Markysport nabízí svůj grafický návrh, který vám připraví zdarma. Fantazii se meze nekladou, grafici jsou šikovní a opomenout se nesmí ani švadleny, které dělají všechno proto, aby byli zákazníci spokojení a znovu se na ně s důvěrou obrátili.
Ribana a další vybavení pro hokejisty

Teplákovky, návleky, štulpny nebo ribana – to je jen malý výčet toho, co Markysport nabízí. I tady si můžete vybrat z různých střihů, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pro profesionální kluby nabízí firma také ušití vlastních ručníků se jménem a číslem hráče. A abyste si mohli dresy a ručníky v čem odnést, nabízejí také sportovní tašky ve dvou střizích.

Hokejové dresy pro rozhodčí

Žádný sport by se neobešel bez kvalitního rozhodčího, a ani tady se na ně nezapomíná. Zvolit můžete klasickou variantu pro čárového nebo hlavního rozhodčího nebo si vytvořit vlastní motiv.
Markysport používá několik typů šítí. Overlock jsou stroje určené právě pro profesionální šití, protože ušetří spoustu času, které by jinak švadlenky strávili nad začišťováním nebo sešíváním okrajů. Coverlock umí šít spodem krycím (prádlovým) stehem, používá se na zakončení délky rukávů nebo tepláků. Plochý steh, který se používá hlavně k šití spodního prádla, se jmenuje Flatlock.

Týmové oblečení

Firma se zabývá nejen výrobou hokejových dresů, ale určitě si vyberou také hráči rugby, hokejbalu nebo fotbalu. Výjimkou nejsou ani týmová trička, kraťasy nebo mikiny, ve kterých můžete vyrazit i na turnaj v bowlingu.
Pokud si dres objednáte a domluvíte si všechno podle vašich představ, do tří týdnů budou u vás doma. Objednávku můžete vytvořit přes webové stránky, emailem nebo telefonicky. Grafický návrh od Markysport máte zdarma, pokud si nevyberete. Pokud budete chtít na dresy vlastní logo, můžete je zaslat ve formátech, které mají uvedené na svých stránkách. Minimální počet dresů, který si lze objednat, je pět. Běžné dresy odesílají společností DPD a platit můžete dobírkou při doručení.