Inline hokejové ribano
s vlastním potiskem

Pohodlí pro celý tým

Nabízíme tři různé varianty kompresního funkčního prádla s různými potisky – bez potisku, částečně potištěné a plně potištěné. Naše látka Elastic Pro je jedním z nejlepších materiálů mezi funkčními látkami. Je lehká, velmi pružná, příjemná na dotek a má vynikající schopnost odvádět pot od těla a regulovat teplotu.

V MARKY klademe důraz především na vynikající design, aby oblečení značky MARKY vždy vypadalo skvěle! Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni vytisknout na vaše oblečení jakoukoli barvu a vzor, včetně jmen, čísel či log sponzorů, a to vždy za stejnou cenu.

Nechte si od nás poradit ohledně správného výběru velikostí či vytvoření grafického návrhu podle vašich představ. Rádi vám také zpracujeme individuální cenovou nabídku. Ribana na inline hokej lze objednat od 10 ks.

Střihy

(ceny bez DPH)

RIBANO BASIC
650,- Kč

Inline hokejové ribano v černé barvě bez potisku. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

RIBANO STANDARD
800,- Kč

Ribano na inline hokej s částečným potiskem (přední a zadní díl trika, přední a zadní část kalhot). Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

blank
RIBANO PRO
990,- Kč

Inline hokejové ribano s kompletním plnobarevným potiskem. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu.

Materiály a šití

blank
ELASTIC PRO

Látka s gramáží 175 g je elastická a dokonale se přizpůsobuje tělu. Odvádí pot od pokožky a má skvělé schopnosti regulovat teplotu. Je složena z 90 % polyesteru a 10 % lycry. Látka má hladký povrch s matným vzhledem.

ZARUČUJEME PERFEKTNÍ VÝSLEDEK A KRÁSNÉ DRESY, DÍKY KTERÝM ZABODUJETE

Ať hrajete extraligu nebo jen na rybníku, buďte tým s nejkrásnějšími dresy v lize. Tým, kterému všichni fandí!

Červený dres s potiskem na hráči
blank
Hokejista v hokejovém žlutém dresu s potiskem

Nezávazná poptávka