Návrhy dresů
s vlastním potiskem

Vytvořte stylový návrh dresu pro váš tým

Návrhy dresů s vlastním designem a potiskem jsou pro sportovní týmy čím dál lákavější. Sportovní dres není jen kousek praktického oblečení, každý tým si zaslouží hrdě nosit svůj vlastní design. S návrhem dresu vám rádi pomůžeme.

Vlastní návrh dresů vám umožní zakomponovat do designu symboly, barvy a prvky, které odrážejí hodnoty, historii a identitu vašeho týmu nebo klubu. Atraktivní a zapamatovatelné týmové dresy mohou přilákat pozornost médií, fanoušků i potenciálních sponzorů. Zviditelněte se na hřišti i mimo něj.

Dresy s vlastním návrhem můžete objednávat od 10 kusů pro hráče i fanoušky, muže, ženy i děti. Dresy vyrábíme z vysoce kvalitních a odolných materiálů.Můžete si navrhnout i dresy se jménem pro každého hráče a doplnit komplet sladěnými mikinami s vlastním potiskem.

Proč navrhnout vlastní dresy s potiskem u MARKY sport?

5 druhů střihů

Dresy s potiskem podle vlastního návrhu vyrábíme na přání ve 4-6 variantách střihu. Nabídka střihů se odvíjí od sportu, pro který je dres určen.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – dresy s potiskem podle vlastního návrhu musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Výroba dresů s vlastním potiskem

Top materiál

Pro dresy s potiskem podle vlastního návrhu vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Všechny látky jsou plně funkční, prodyšné, s QUICK-DRY technologií a při hře velmi pohodlné.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce dresů s potiskem podle vlastního návrhu vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

6 kroků k novým dresům podle vlastního návrhu