Dresy
s vlastním potiskem

Vlastní sportovní dresy na zakázku

Dresy s vlastním potiskem nabízejí kombinaci stylu, pohodlí, odolnosti a týmového ducha. Vytvořte si vlastní dresy a vstupujte na hřiště jako profesionálové, ze kterých budou mít soupeři respekt.

Dresy vyrábíme na zakázku, takže si můžete vybrat materiál a střih, který vám nejlépe padne. Všechny dresy s vlastním potiskem vyrábíme ve vysoké kvalitě, aby vydrženy nápor během tréninků a zápasů i časté praní.

Vlastní potisk na dresy podle vašich představ vám rádi pomůžeme vytvořit, grafický návrh vám připravíme zdarma. Požijte klubové barvy, loga a jakékoli grafické prvky, které váš tým charakterizují. Můžete si nechat vytvořit i dresy se jménem pro každého hráče. Dotáhněte váš styl k dokonalosti s týmovými mikinami s vlastním potiskem, které budou váš tým reprezentovat na hřišti i mimo něj.

Pokud máte více týmů v různých sportech pod jedním klubem, můžete vytvořit jednotný vzhled, který podpoří identitu a soudržnost celého klubu. Ať už hrajete hokej, fotbal, basketbal, volejbal, florbal, rugby nebo jiný sport, u nás najdete dresy pro každý tým plný srdcařů.

Dresy s vlastním potiskem můžete objednávat od 10 kusů pro své hráče i fanoušky, muže, ženy i děti.

Proč dresy s vlastním potiskem od MARKY sport?

5 druhů střihů

Dresy s vlastním potiskem vyrábíme na přání ve 4-6 variantách střihu. Nabídka střihů se odvíjí od sportu, pro který je dres určen.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – dresy s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Výroba dresů s vlastním potiskem

Top materiál

Pro dresy s vlastním potiskem vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Všechny látky jsou plně funkční, prodyšné, s QUICK-DRY technologií a při hře velmi pohodlné.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce dresů s vlastním potiskem vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

6 kroků k novým dresům