Týmové dresy
s vlastním potiskem

Vlastní týmové dresy pro srdcaře

Týmové dresy jsou symbolem soudržnosti a týmového ducha. Reprezentují společné úsilí, cíle a snahu, které tým vkládá do své sportovní cesty. Ať už hrajete fotbal, hokej, volejbal, basketbal nebo jiný kolektivní sport, profesionálně nebo amatérsky, vlastní dres s potiskem významně posílí vaši motivaci.

Dresy vyrábíme z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Vytvořte si originální týmové dresy s vašimi barvami, logem, možná nějakým vtipným heslem, co vás spojuje. Je to o tom ukázat, kdo jste, být pyšní na svůj tým a jít do toho společně na plno.

Týmové dresy s vlastním potiskem můžete objednávat od 10 kusů pro hráče i fanoušky, muže, ženy i děti. Vytvořte dresy se jménem ať mohou vaši hráči na hřišti zazářit a dotáhněte váš styl k dokonalosti s týmovými mikinami s vlastním potiskem.

Proč týmové dresy s vlastním potiskem od MARKY sport?

5 druhů střihů

Týmové dresy s vlastním potiskem vyrábíme na přání ve 4-6 variantách střihu. Nabídka střihů se odvíjí od sportu, pro který je dres určen.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – týmové dresy s vlastním potiskem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Výroba dresů s vlastním potiskem

Top materiál

Pro týmové dresy s vlastním potiskem vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Všechny látky jsou plně funkční, prodyšné, s QUICK-DRY technologií a při hře velmi pohodlné.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce týmových dresů s vlastním potiskem vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

6 kroků k novým týmovým dresům