Dresy s vlastním jménem
a potiskem na zakázku

Dresy se jménem pro šampiony

Originální dresy s vlastními jmény vypadají velmi profesionálně a dodávají hráčům pocit hrdosti a sounáležitosti s týmem. Dresy s vlastním potiskem vizuálně sjednocují tým a vlastní jména na dresu navíc podporují individualitu každého hráče, který bude hrdě nosit své jméno na designovém dresu, který je sladěný do klubových barev.

Dresy se jménem hráče motivují k těm nejlepším výkonům, protože tím kromě týmu reprezentují i sami sebe. Pro fanoušky a komentátory je navíc díky jménu snazší identifikovat hráče na hřišti, což může zlepšit zážitek a zapojení do hry.

Dresy s vlastním jménem můžete objednávat od 10 kusů. Doplňte dresy i sladěnými týmovými mikinami s vlastním potiskem a vyhrávejte ve velkém stylu.

Proč dresy s vlastním jménem od MARKY sport?

5 druhů střihů

Dresy s vlastním jménem vyrábíme na přání ve 4-6 variantách střihu. Nabídka střihů se odvíjí od sportu, pro který je dres určen.

Vlastní design v ceně

Prioritou je u nás design – dresy s vlastním jménem musí vždy vypadat skvěle! Nejmodernější sublimační technologií jsme schopni na vaše dresy natisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů a spoustu dalšího.

Výroba dresů s vlastním potiskem

Top materiál

Pro dresy s vlastním jménem vybíráme jen ten nejkvalitnější materiál od evropského výrobce. Všechny látky jsou plně funkční, prodyšné, s QUICK-DRY technologií a při hře velmi pohodlné.

Jsme tu pro vás

Poradíme vám s výběrem správné velikosti, ideálního střihu a vším dalším, s čím si nebudete při poptávce dresů s vlastním jménem vědět rady. Individuální grafický návrh a cenovou nabídku zpracujeme přesně podle vašich představ.

6 kroků k novým dresům s vlastním jménem