Skip to main content

Výroba fotbalových dresů je velkým uměním a my v Markysport jsme v tomto ohledu ti nepovolanější. Díky tomu, že využíváme ty nejlepší technologie výroby a pracujeme s kvalitními materiály, tak jsme schopni podle návrhu, který zákazníkovi ušijeme zdarma na míru vyrobit mnoho druhů fotbalových dresů. Naše nabídka je opravdu široká a to nejen v možnosti výběru mnoha střihů, ale i doplňků dresů.

Fotbalové dresy

V Markysport vyrábíme fotbalové dresy nejlepší kvality, protože využíváme nejmodernější technologie. Nabízíme mj. i tzv. Double střih (dvojitý steh), který zvyšuje odolnost dresu a jeho pevnost. Zakázková výroba je v tomto báječná, protože nám umožňuje nabídnout zákazníkům technologicky propracované dresy přesně podle jejich přání. Zjednodušeně jsme zárukou vysoké kvality a naše dresy díky tomu vydrží mnoho osobních soubojů i následných praní.

Fotbalové dresy na zakázku

Fotbalové dresy na zakázku vyrábíme ve čtyřech různých střizích:

 • Standart – klasický fotbalový dres, který je možné doplnit vybraným límcem a jsme schopni jej připravit ve variantách pro pány, dámy i nejmenší fotbalisty. Zákazníkům nabízíme výběr mezi dlouhým a krátkým rukávem.
 • Raglán – velmi podobný dresu Standart za stejnou cenu.
  Liga – dres, který střihem přesně sedí na tělech hráčů, který je unikátní svým větráním na bocích. Opět lze volit ve variantách s krátkým a dlouhým rukávem.
 • Profi – kdo by nechtěl na hřiště vyběhnout ve fotbalovém dresu, který se inspiroval u těch nejlepších světových týmů. Přiléhavý střih a extra prodyšný materiál je zárukou, že i v těch nejnáročnějších momentech zápasu se hráči cítí naprosto skvěle.
 • Golman – v nabídce nemůže chybět fotbalový dres pro brankáře, který má dlouhý rukáv a je vyztužen chrániči loktů i předloktí.
  V naší nabídce fotbalových dresů si mezi mnoha střihy vybere úplně každý. Výhodou jsou možnosti dresy doplnit o jméno, popř. zvolený potisk. Velkým bonusem je i odborník, který na základě přání zákazníka vytvoří návrh dresu zdarma.

Materiály fotbalového dresu

Pro výrobu fotbalových dresů v Markysport využíváme ty nejlepší materiály od nejlepšího evropského výrobce, které jsou vysoce prodyšné a při hře hráče žádným způsobem neomezují.

 • Supersport 1- QUICK-DRY mikrovlákno ze 100% polyesteru s jemným vzorem a decentním lesklým efektem
 • Supersport 2 – vysoce kvalitní materiál jako Supersport 1 s výraznějším lesklým efektem a pruhovaným vzorem
 • Supersport 3 – liší se od předchozích jen matným efektem a naprosto hladkým povrchem

Všechny tři nabízené materiály splňují přísné evropské kvalitativní normy na materiály vhodné pro sportování. Jejich prodyšnost a vzdušnost zajistí správné odvádění potu a zajistí mj. pocit, který je při fotbale nedocenitelný.

Fotbalové trenky a další vybavení pro fotbalisty

Fotbalové dresy je možné doplnit mnoha doplňky. Fotbalové trenky, štulpny, ale také límce mnoha tvarů, z nichž jmenujme např. Polo nebo Sparta. Trenky nabízíme v mnoha tvarech a délkách nohavic, protože jsme si vědomi, že komfort každého může být odlišný. Totéž platí o štulpnách, které mohou být s ponožkou nebo bez ní. A to není vše, na každém doplňku vašeho fotbalového dresu může být potisk dle vašeho přání.

Návrh fotbalového dresu zdarma

Každý zákazník má představu o fotbalovém dresu na zakázku, který bude přesně splňovat jeho sny. I proto jsme v Markysport proškolili naše prodejce tak, aby byl zákazník spokojen a rozhodli jsme se návrh dresu na míru kupujících připravovat zdarma. Je to naprosto snadné. Kontaktujete nás a sdělíte nám své představy o podobě dresu. Následně náš návrhář připraví fotbalový dres přesně podle zadání, který začneme vyrábět až v momentě, kdy si odsouhlasíme jeho finální podobu. Návrh fotbalového dresu bude naším dárkem pro vás, protože za něj nezaplatíte vůbec nic.